Zen Dog + mikrovýživa

Balení 4 kg

Balení 12,5 kg

ZEN DOG je krmivo pro psy, které bylo vyvinuto pro pokrytí základních nutričních potřeb. Hlavní účinnou látkou je komplex přírodních mikroživin, který má mnoho pozitivních účinků na zdraví, vitalitu a krásu vašeho psa. Například některé mikroživiny mají přímý účinek na střevní flóru, což podporuje zdraví střev a zvyšuje schopnost zvířete přeměnit spotřebované složky krmiva. Jiné minerální látky získané z více než 60 bylinných a rostlinných extraktů, stejně jako různé kvasinkové extrakty a imunoglobuliny z prémiového kolostra se dodávají přímo do metabolismu a imunitního systému.
To pomáhá posilovat přirozený imunitní systém, stejně jako podporuje psí pohodu a dlouhověkost. Třetím efektem je, díky různorodé kombinaci specifických mastných kyselin, snížení stresu a klidnější chování psů. V důsledku toho se sníží u vašeho psa neadekvátní reakce na stresové podněty. Váš pes je ve výsledku vyrovnanější, cítí se lépe, je pozornější a silnější. Vzhledem k tomu, že každý organismus potřebuje nějaký čas, aby se přizpůsobil nové stravě, plný účinek přípravku ZEN DOG se rozvine za dva až tři týdny po zahájení nového režimu krmení.
Denní dávkování: Hmotnost psa / počet gramů
2 kg


55g

5 kg


110g

10 kg


180g

15 kg


240g

20kg


290g

30kg


385g

40kg


465g

50kg


540g

60kg


410g

Střevo je jedním z největších a nejvlivnějších orgánů psa. Střevo a takzvaná střevní flóra se vždy přizpůsobují všem daným nutričním podmínkám. Pokud se například dieta změní na ZEN DOG, může to někdy způsobit nežádoucí vedlejší účinky, jako je například zácpa nebo průjem. Ve skutečnosti to může být způsobeno našimi mikroživinami: přímo se zaměřují na střevní flóru a stimulují růst žádoucí bakteriální flóry.

V lékařské vědě se toto často označuje jako proces čištění nebo detoxikace. Pokud se vyskytnou popsané příznaky, není důvod k obavám nebo k návratu k předchozímu krmivu. Místo toho tyto příznaky pouze signalizují změnu, která v další fázi učiní vašeho psa zdravějším a zlepšuje jeho trávení, což vede k lepší kondici a kráse. Chcete-li pomoci psovi zvyknout si na ZEN DOG, promíchejte doposud používané krmivo se ZEN DOG v poměru 50:50 po dobu prvního týdne.

Obsah:
Vlhkost: 8,00%, hrubý protein: 25,30%, hrubý tuk: 16,10%, hrubá vláknina: 1,20%, hrubý popel: 6,80%, vápník (Ca): 1,50% (Na): 0,30%, draslík (K): 0,5%, hořčík (Mg): 0,1%
Složení:
Rýže, drůbeží maso, sójový olej, krevetová moučka, olej z tresčích jater, zlaté proso, jablka, mrkev, sušené bylinky, extrakt z rozmarýnu, práškové kolostrum

Napište nám předběžnou objednávku a my vás budeme obratem kontaktovat

Balení

12 + 1 =